Визначився переможець Євроліги

9,1 т.
Євроліга

Турецький "Фенербахче", обігравши грецький "Панатініакос" у фінальному матчі Євроліги, добув звання найсильнішого баскетбольного клубу Європи. Зустріч на паркеті "Сінан Ердем Даум" у Стамбулі завершилася із рахунком 80:64.

Господарі фіналу не залишили шансів супернику, з перших секунд захопивши ініціативу в грі. Перша чверть 26:18 позначила справжній рівень між командами.

Лише у другій чверті піренейці хоч якось спробували відродити інтригу, вигравши десятихвилинку 16:13, але після перерви все знову стало на свої місця. Турки точно атакували, впевнено грали на підборах і не залишили баскетболістам "Панатінаїкосу" ніяких варіантів, вперше в історії ставши чемпіоном Євроліги.

"Фенербахче" (Туреччина) - "Олімпіакос" (Греція) - 80:64 (26:18, 13:16, 21:14, 20:16)

"Фенербахче": Діксон (8), Богдан Богданович (17 + 5 підбирань), Калинич (17 + 5 підбирань + 5 передач), Весели (8 + 8 підборів), Юдо (10 + 9 підбирань + 4 передачі + 5 блок- шотів) - старт; Махмутоглу, Беннетт, Слукас (3 + 5 передач), Наннеллі (2), Дуверіоглу, Датоме (11 + 6 підбирань)

"Олімпіакос": Манцаріс (9), Спануліс (9 + 8 передач), Папаніколау (3 + 5 підбирань), Прінтезіс (7), Берч (14) - старт; Е. Грін (7), П. Янг, Толіопулос (3), Папапетру, Уотерс (2), Аграваніс, Мілутіном (10)

Читайте: "Ти супер-сексі!" Настя Каменських відтягнулась на баскетболі в США - опубліковані яскраві фото

Нагадаємо, що в півфінал не пробився московський ЦСКА, який бездарно втратив перемогу в півфіналі і в підсумку посів лише третє місце, обігравши "Реал Мадрид".