Збірна України програла Чехії на Євробаскеті-2015

7,5 т.

Збірна України не зуміла здобути перемогу в другому матчі групи D на Євробаскеті-2015. Команда Євгена Мурзіна програла в Ризі Чехії з рахунком 64:78. "Жовто-сині" дуже нервово почали зустріч, стартувавши з 0: 6 в перші три хвилини. Тайм-аут, здавалося, пішов нашим на користь, але дірки в обороні не припинилися. А друга чверть і зовсім вийшла провальною - на велику перерву команди пішли з різницею +16 на користь чехів.

Читайте: Україна - Чехія - 64-78: хронологія матчу Євробаскету-2015

Головною проблемою українців був високий коефіцієнт браку в діях біля чужого щитка. 31,1% точності кидків у підопічних Мурзіна в порівнянні з 52,5% у чехів до середини третьої чверті - зайве тому підтвердження. Суперник же спіймав кураж і раз за разом безперешкодно доходив до українського кільця, продовжуючи монотонно збільшувати відрив. І лише в останній десятихвилинці чехи дозволили "жовто-синім" скоротити розрив у рахунку і виграти хоча б одну чверть.

Читайте: "Міцний горішок". Зірка Литви в шоці від матчу з Україною на Євробаскеті-2015

Як і в матчі з Литвою лідером нашої збірної був капітан Кирило Фесенко - на його рахунку 14 очок, 8 підбирань і 1 асист. Головним же кривдником України у складі Чехії став Ян Весели, який набрав 19 очок, а також зробив 9 підбирань і виконав 3 ассисти. Варто відзначити, що перед матчем екс-капітан "жовто-синіх" Дмитро Забірченко розповів, чому Чехія є загрозою для України . У підсумку, найгірші побоювання підтвердилися.

Читайте: "Вся Литва за Україну!" Як українці пошуміли на старті Євробаскету-2015

Нагадаємо, в першому турі Україна сенсаційно дала бій Литві, програвши одному з фаворитів турніру з різницею всього в одне очко. Наступний матч наша збірна проведе у понеділок, 7 вересня, проти Естонії. Початок зустрічі о 21:30. Євробаскет-2015. Група D УКРАЇНА - ЧЕХІЯ - 64:78 (14:20, 16:26, 15:19, 19:13)

Україна: Фесенко (14 + 8 підборів), Рендл (12), Лукашов (9 + 4 передачі), Зайцев (6 + 5 підборів), Пустовий (4), Корнієнко (4 + 5 підборів), Тимофеєнко (4), Мішула (4), Пустозвонов (4 + 5 підборів), Липовий (3), Сизов, Крутоус.

Чехія: весело (19 + 9 підборів), Пумпрла (17), Саторанскі (15 + 8 підбирань + 6 передач + 4 втрати), Бенда (8), Шілб (8 + 5 передач), Хоушка (5 + 6 підборів), Йелинек (2), Хрубан (2), Уелш (2 + 4 передачі), Сирина, Ауда.

Кидки з ближньої та середньої дистанції: 20/50 (29%) - 30/50 (60%)

Кидки з дальньої дистанції: 5/17 (29%) - 9/15 (60%)

Штрафні кидки: 9/15 (94%) -9/16 (56%)

Підбори: 39-41. Передачі: 15-22. Втрати: 13-13.