Чемпіони України натужно виграли київське дербі у Суперлізі

3,6 т.

Чинний чемпіон української баскетбольної Суперліги "Будівельник" у важкому поєдинку обіграв у київському дербі БК "Київ" - 80:76.

Читайте:

"ДНР" планує проводити свій чемпіонат України

"Будівельники" зуміли переломити невдало почату для них гру. Першу чверть вони програли в шість очок, проте вже на велику перерву пішли з такою ж перевагою. В кінці третьої десятихвилинки "Києву" вдалося зрівняти рахунок, але чемпіони все ж зуміли дотиснути суперників.

Таким чином, "Будівельник" продовжує гонитву за лідером Суперліги "Хіміком" з Южного.

Будівельник - БК Київ 80:76 (14:20, 23:21, 21:17, 22:18)

Б: Лукашов (20 + 8 підбирань + 4 передачі), Забірченко (8), Липовий (12 + 4 передачі), Пустозвонов (3), Анікієнко (2) - старт; Кольченко (16), Анісімов (14 + 7 підбирань + 4 втрати), Буцький (5 + 4 передачі), Тищенко (2).

К: Луценко (11 + 8 підбирань + 4 передачі), Отверченко (21 + 6 передач + 4 перехоплення), Крутоус (21), Швець (8 + 7 підборів), Анісімов (13 + 9 підбирань + 5 блок-шотів) - старт; Лебединцев (1), Дробязко (0).

Двоочкові кидки: 26/50 (52%) - 26/48 (54%)

Триочкові кидки: 7/17 (41%) - 6/17 (35%)

Штрафні кидки: 7/8 (88%) - 6/8 (75%)

Підбори: 36-33; Передачі: 22-12; Втрати: 12-10