Українки здобули вольову перемогу на престижному турнірі в Греції

6.9тЧитати новину російською

Жіноча збірна України з баскетболу здобула вольову перемогу у другому матчі міжнародного товариського турніру, який з 7 по 9 червня проходить у Греції. Поєдинок проти команди Білорусі завершився із рахунком 84:82.

Підопічні Володимира Холопова впевнено розпочали зустріч і завдяки точним кидкам Ягупової і щільній грі в захисті без проблем виграли першу чверть - 22:13. Після невеликого таймауту білоруски змогли нав'язати свою гру нашим баскетболісткам, зрівнявши рахунок.

У другій половині йшла справжня битва, в якій жодна команда не хотіла поступатися. Білоруська збірна виграла третю десятихвилинку 28:22 і, здавалося, не упустить перемогу, українки переломили хід матчу, і в заключній чверті проявили справжній характер, здобувши ефектну перемогу.

Україна - Білорусь 84:82 (22:13, 21:25, на 22:28, 19:16)

Україна: Мосс (6), Ягупова (27 + 6 підбирань + 6 передач + 5 перехоплень), Дорогобузова (4), Удоденко (14 + 5 втрат), Малашенко (10) - старт; Спітковская (3), Горобець, Науменко (0 + 3 підбирання), Ольховик (2 + 7 підбору), Білоцерківська (6), Мазниченко (12).

Білорусь: Бентлі (19), Попова (13 + 8 підбирань), Гаспер (12 + 6 підбирань), Снитіна (12 + 6 підбирань + 4 втрати), Рисікова (9), Ліхтарович (8).

Свою останню гру на турнірі "синьо-жовта" команда проведе 9 червня проти господарів. Початок матчу Україна - Греція о 19:00.