Прийміть участь
Android смартфона Взяти участь

Україна розкішно виграла престижний баскетбольний турнір в Естонії

17.6тЧитати матеріал російською

Збірна України з баскетболу впевнено виграла міжнародний турнір в Естонії, в якому крім наших хлопців також брали участь колективи з Естонії, Албанії та Ізраїлю. У заключний ігровий день команда Євгена Мурзіна здобула третю поспіль перемогу на змаганнях, здолавши ізраїльтян - 84:67.

Початок матчу видався досить результативним: баскетболісти команди Ізраїлю практично безпомилково кидали із середньої дистанції, а українська команда після невдалого матчу з албанцями практично ідеально атакувала з-за дуги.

У складі збірної України варто відзначити В'ячеслава Кравцова, який вийшовши з лави, посилив гру нашої команди після невдалого старту другого періоду. Його "жовто-сині" програли в сім пунктів.

Ключовим епізодом третього періоду став блискучий вихід Пустового, який вперше з'явився на паркеті після великої перерви. За 7 хвилин він записав до свого активу 10 очок, за 100-процентної реалізації середніх.

Варто також зазначити, що ігровий час між гравцями тренерський штаб розподілив рівномірно. До останньої перерви всі 12 баскетболістів, заявлених на матч, встигли побувати на паркеті.

До заключної десятихвилинки збірна України підійшла з 8-очковим гандикапом і відразу дала зрозуміти супернику, що розлучатися з ним не збирається. Дуже своєчасно включилися Бобров, який у черговий раз підтвердив свій універсалізм. Він став першим гравцем у матчі, якому вдалося зібрати дабл-дабл.

Кравцов і Пустовий продовжували топтати суперника під щитом, Рябчук із високим відсотком атакував з-за дуги, а Лукашов зупинився за крок від тріпл-дабл.

Таким чином, збірна України блискуче провела кінцівку матчу і в цілому виглядала в другій половині краще суперника за всіма компонентами, довівши гру до перемоги.

Нагадаємо, 31 серпня збірна України стартує у відборі на Євробаскет-2017 домашнім поєдинком проти збірної Болгарії, який пройде в столичному Палаці спорту.

Міжнародний турнір в Естонії

Отепя. Третій ігровий день

Україна - Ізраїль - 84:67 (24:18, 13:20, 22:15 25:14)

Нагадаємо, раніше збірна України з баскетболу виграла престижний турнір у Словаччині.