Збірна України розбила Албанію на престижному міжнародному турнірі

14,4 т.
Клим Артамонов

Чоловіча збірна України з баскетболу продовжує успішно виступати на міжнародних турнирах в рамках підготовки до кваліфікаційного етапу чемпіонату Європи-2017. У другому матчі в Естонії "жовто-сині" розгромили команду Албанії - 71:65.

Другий матч турніру збірна України розпочала низькою п'ятіркою з Артамоновим, Мішулою і Глєбовим на задній лінії і Бобровим з Пустовим - на передній. Албанці, незважаючи на статус аутсайдерів, поєдинок почали досить впевнено і навіть мінімально лідирували під час стартової десятихвилинки, проте активна ротація, яку анонсував Євген Мурзін перед турніром, принесла свої плоди. Гравці, які вийшли з лави, додали нашій команді енергії в атаці, що дозволило збірній України піти на першу перерву із 8-очковим гандикапом. Нульовий відсоток реалізації триочкових українські баскетболісти цілком нівелювали відмінною реалізацією середніх, зокрема, вдалою грою в трисекундній зоні, де справно набирали очки Пустовий і Кравцов. Зробивши ривок у кінцівці першого періоду, підопічні Мурзіна утримували суперника на комфортній дистанції до великої перерви, вигравши 20-хвилинку з рахунком 40:25.

Читайте: Збірна України зберегла позиції в рейтингу ФІБА

Другу половину матчу Мурзін почав зі здвоєним центром - Кравцовим і Пустовим, що дозволило українцям зміцнити перевагу на щитах. Головною проблемою нашої команди досі залишалася реалізація кидків з-за дуги - лише 1 з 15 триочкових закинула українська збірна за підсумками 30 хвилин матчу, а автором єдиного влучного кидка став Рябчук.

До слова, захисник корисно увійшов у гру з лавки, допомагаючи команді не тільки набраними очками, а й активною грою на щитах. Албанія ж грала менш агресивно, ніж ми, про що свідчить кількість штрафних, яких албанці пробили в п'ять разів менше нашої команди, а черговий міні-ривок в кінцівці третього періоду у виконанні Корнієнка і Кравцова ускладнив завдання для суперника до максимуму.

Незважаючи на те що українська збірна значно зменшила оберти, дозволивши супернику виграти заключний період, кінцівка матчу, як і передбачалося, виявилася лише формальністю. Команда Мурзіна довела матч до перемоги, а наставник використовував черговий шанс випробувати різні взаємодії шляхом широкої ротації. Зазначимо, що так і не зіграв у матчі розігрувач Денис Лукашов, але і без допомоги захисника наша команда здобула перемогу - 71:65.

Читайте: Україна впевнено виграла престижний баскетбольний турнір у Словаччині

Заключний, третій, поєдинок на турнірі в Естонії збірна України проведе проти Ізраїлю, 26 серпня, о 16:30.

Нагадаємо, в першій зустрічі "Кубка чотирьох країн" підопічні Євгена Мурзіна обіграли господарів - Естонію.