Визначився бронзовий призер чемпіонату України з баскетболу

12,6 т.

У Кривому Розі завершилася вирішальна битва за бронзові медалі чемпіонату України з баскетболу. Місцевий "Кривбас" у п'ятому матчі плей-офф грав удома з "Черкаськими Мавпами" і здобув впевнену перемогу з рахунком 70:50 (26:18, 18: 5, 17:16, 9:11).

Підопічні Валерія Плеханова одразу ж кинулися зі старту в кар'єр. До великої перерви криворіжці створили собі затишну перевагу в рахунку, відірвавшись від суперника на 21 бал.

Читайте: Названі кращі баскетболісти чемпіонату України

Особливо провальною для гостей виявилася друга чверть. У "Черкаських Мавп" нічого не клеїлося в атаці і за 10 хвилин вони примудрилися набрати всього 5 (!) балів. Вийшовши з роздягальні, підопічні Максима Міхельсона спробували ліквідувати відставання, проте це їм не вдалося. Незважаючи на відкритий баскетбол, господарі нарощували свою перевагу і лише у кінці трохи розслабилися, дозволивши гостям виграти чверть.

Читайте: В Україні весь спорт живе за рахунок меценатства - Бродський

Таким чином "Кривбас" здобув третю перемогу в серії, здолавши черкащан у непростій боротьбі плей-офф Суперліги Фаворит Спорт з рахунком 3:2.

"Кривбас" - "Черкаські Мавпи" 70:50 (26:18, 18: 5, 17:16, 9:11)

"Кривбас": Бояркіна (17 + 5 передач), Забірченко (17 + 5 передач), Ал.Щепкін (6), Липовцев (11 + 10 підбирань + 5 передач + 3 перехоплення), Івшин (12) - старт; Арт. Щепкін (7 + 3 перехоплення), Кондратовець, Нікітін, Ворник

"Черкаські Мавпи": Хол (2 + 8 підбирань), Сизов (9 + 6 підбирань), Антонець, Носков (2), Завадський (4) -старт; Артамонов, Балабан, Мірошниченко (2), Кобець (14 + 6 підбирань), Давидюк (4), Скапінцев, Тищенко (7 + 5 втрат).

Рахунок в серії - 3:2.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що "Хімік" став чемпіоном України, обігравши в плей-офф київське "Динамо".