Збірна України здобула перемогу в кваліфікації Євробаскету-2017

2,0 т.

У суботу, 20 лютого, жіноча збірна України з баскетболу провела черговий поєдинок кваліфікації чемпіонату Європи-2017. У Києві, на арені Палацу спорту, підопічні Володимира Холопова з рахунком 78:75 обіграли команду Сербії.

Гості з перших секунд захопили ініціативу. Агресивно граючи в нападі і швидко повертаючись в захисті, сербки за 2 хвилини до кінця першої чверті вели 12: 3. Після тайм-ауту українки змогли трохи вирівняти ситуацію, але все одно програли чверть - 9:14.

Друга десятихвилинка була більш результативною. Обидві команди настріляли 47 балів на двох - 22:25 на користь сербської збірної.

Читайте: Олена Самбурська: у збірній України високий командний дух

Ключовий момент стався за 2 хвилини до кінця третьої чверті. Наші дівчата зробили ривок 16: 3, вперше у зустрічі вийшли вперед, і виграли десятихвилинку - 25:16.

У заключному відрізку йшла напружена боротьба, в якій Україна збилася на поспішні кидки і поступово втратила свою перевагу. Кінцівка зустрічі вийшла по-справжньому валідольною, пішли "гойдалки" в рахунку, але міцніші нерви виявилися у наших спортсменок. Реалізувавши два неймовірних триочкових на останніх хвилинах, Україна здобула феєричну перемогу над діючими чемпіонками Європи.

дивіться: Топ-моменти тижня в чемпіонаті України з баскетболу: ефектне відео

Україна - Сербія 78:75 (9:14, 22:25 25:13, 22:20)

Україна : Дубровіна (4 + 8 передач + 4 втрати +3 перехоплення), Ягупова (31 + 6 передач + 6 перехоплень + 7 втрат), Дорогобузова (13 + 7 підбирань), Малашенко (6), Бережинська (4) - старт; Спітковська, Хоменчук (8), Ольховик. Сербія : Міловановіч (16), Пейдж (14 + 4 передач), Пешовіч (12), Бутуль (10 + 5 підбирань), М.Дабовіч (10 + 5 підбирань), Црвендакіч (8 ), Радочай (2), А.Дабовіч (3 + 5 передач + 6 перехоплень), Крнич

Свій наступний поєдинок українки проведуть 24 лютого на виїзді проти збірної Люксембургу. Початок о 20:00.