Україна стартує у кваліфікації на чемпіонат Європи

15,8 т.
Жіноча збірна України з баскетболу

Всього лише після дня відпочинку жіноча збірна України з баскетболу 3х3, яка завоювала в Нанті бронзові медалі Кубка світу, вступає у боротьбу за путівку на чемпіонат Європи.

Відбірковий турнір за участю нашої жіночої команди пройде 23-24 червня у французькому Пуатьє. Всього у жінок змагатимуться 12 збірних по три в чотирьох групах.

На першому етапі команди зіграють між собою у групах. По дві найкращі команди з групи виходять до чвертьфіналу. Переможці чвертьфіналу отримають путівки на чемпіонат Європи. Також їх отримають два переможці серед команд, які програють перед тим у чвертьфіналах. Всього 6 жіночих збірних, рівно половина, отримають право виступити на чемпіонаті Європи.

Наша чоловіча збірна з баскетболу 3х3 кваліфікацію на чемпіонат Європи буде проводити 24-25 червня в Андоррі.

Чемпіонат Європи відбудеться 7-9 липня в Амстердамі.

19:20 Фінал.

Читайте: Українка стала найкращим снайпером Кубка світу з баскетболу 3х3, випередивши двох росіянок

Нагадаємо, що чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 увійшла в топ-5 Кубка світу з баскетболу.