Збірна України влаштувала трилер на Євробаскеті-2015

5,2 т.

Збірна України драматично програла другий матч на жіночому чемпіонаті Європи з баскетболу, який проходить в Угорщині та Румунії. У другому турі Євробаскету-2015 наша команда мінімально поступилася Чехії - 79:80 (17:31, 21:17, 17:14, 24:18). Українські баскетболістки провально почали зустріч, допускаючи багато помилок біля свого щита. Стартова нервозність призвела до недозволеного розриву в 14 очок в кінці першої чверті.

Читайте: Україна - Франція. Відеоогляд матчу Євробаскету-2015

Після невеликої перерви команда Вадима Чечуро значно додала, вирівняли гру, і почавши створювати суперницям серйозні проблеми. Досить сказати, що українки виграли всі три залишилися чверті після провалу у першій. До заключної 10-хвилини, Україна підійшла з відставанням від чешок в сім очок. "Синьо-жовті" з усіх сил йшли вперед і за 1,5 хвилини до фінальної сирени все-таки зуміли зрівняти рахунок. На жаль, вирвати перемогу наші дівчата не зуміли, поступившись з різницею в одне очко. Кращою у складі обох команд стала українка Аліна Ягупова, що набрала 32 очки. Також на рахунку лідера нашої збірної 6 підбирань і 1 результативна передача.

Читайте: Євробаскет-2015. Розклад та результати

Нагадаємо, раніше "Обозреватель" повідомляв, що Україна поступилася Франції на старті Євробаскету-2015 . Наступний матч наша збірна зіграє проти Румунії 13 червня. Початок зустрічі о 20:30.