Збірна України програла в матчі-трилері на чемпіонаті Європи U-18

12,4 т.
Сербія Україна баскетбол

Юнацька збірна України (U-18) завершила груповий етап чемпіонату Європи з баскетболу поразкою. У третьому турі квартету В "жовто-сині" в упертій боротьбі програли Сербії - 63:72.

Підопічні Олександра Ворони впевнено розпочали зустріч, демонструючи характер після двох прикрих поразок на турнірі, який проходить у Словаччині.

У другій чверті українці буквально розірвали опонентів своїми швидкими проходами під кільце. Особливо виділявся наш атакуючий захисник Ісуф Санон. Свінгмен збірної України ще до великої перерви набрав 14 очок.

Читайте: Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 виграла європейську Універсіаду

У третій чверті серби накрутили темп, почавши скорочувати різницю в рахунку. "Жовто-сині" виявилися не готові до таких активних дій суперника, дозволивши в результаті балканцям не тільки наздогнати себе, але і зовсім зрівняти рахунок.

У результаті заключна 10-хвилинка перетворилася на справжній баскетбольний трилер. Команди відповідали одна одній атакою на атаку, не даючи можливості піти в серйозний відрив.

Коли ж за хвилину до кінця рахунок був 63:63 серби вичавили максимум зі штрафних кидків, а також потрапили раз із периметра. На камбек українцям не вистачило ні часу, ні сил.

Суперник збірної України в плей-офф юнацького Євробаскету-2017 визначиться пізніше. Ним виявиться одна з команд групи А, де виступають Чорногорія, Росія, Німеччина і Туреччина.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що форвард збірної України став кращим бомбардиром молодіжного чемпіонату Європи з баскетболу.