Україна дала бій Чехії в заключному матчі молодіжного Євробаскету

21,1 т.
Чехія - Україна

Збірна України U-20 програла в матчі за 7-8 місця на чемпіонаті Європи з баскетболу команді Чехії. Зустріч у Фінляндії завершилася з рахунком 103:105.

Для підопічних Максима Міхельсона зустріч із перших хвилин складалася непросто. Уже до середини першої чверті українці "горіли" - 17:8, але змогли знайти в собі сили і завдяки влучним дальнім потраплянням вирівняли гру - 26:26.

На жаль, на більше у баскетболістів України сил не вистачило. Чехія продовжувала нарощувати темп, реалізовуючи складні кидки із середньої дистанції і точно атакуючи із триочкової лінії.

У заключній десятихвилинці українці спробували повторити феєричний камбек латвійської гри, і за 4 секунди до завершення основного часу скоротили різницю до одного очка, однак перевести гру в овертайм не змогли. Фнальний рахунок 103:105 закріпив за "синьо-жовтими" підсумкове восьме місце на Євробаскеті.

Чехія U-20 - Україна U-20 105:103 (26:25, 32:24, 29:26, 18:27)

Чехія: Пулпан (6 + 12 передач + 4 втрати), Мареш (8), Свобода (16 + 10 підбирань), Крутіл (9), Халупка (4 + 6 підбирань) - старт; Драгоун (2), Потічок (3), Клімек (11), Роуб (17), Пурсль (29 + 5 підбирань)

Україна: Сидоров (5), Кобець (17 + 5 передач), Балабан (8), Тарасенко (14 + 9 підбирань), Скапінцев (18 + 7 підбирань + 3 перехоплення) - старт; Зотов (13 + 11 передач + 4 стила), Михайлюк (21 + 5 підбирань), Павлов (7), Мірошниченко

дивіться: Молодіжний Євробаскет-2016. Чехія - Україна: відео матчу

Зазначимо, що в першому матчі за 5-8 місця збірна України програла команді Латвії.

Нагадаємо, що в чвертьфінальному поєдинку наші баскетболісти поступилися збірній Німеччини і не змогли вийти в півфінал.