Відома українська баскетболістка влаштувала феєрію в Європі

20,1 т.
Аліна Ягупова

Капітан жіночої збірної України з баскетболу Аліна Ягупова провела черговий блискучий матч в Євролізі. Наша співвітчизниця стала найрезультативнішою у складі французького "Лілля" в поєдинку проти турецького "Хатая".

24-річна Ягупова провела на майданчику 22:34 хвилини. За цей час українська баскетболістка набрала 15 очок, а також віддала 6 результативних передач і зробила 2 підбирання.

ФБУ

Завдяки феєричній грі Аліни "Лілль" здобув виїзну перемогу над "Хатаєм" з рахунком 81:76.

Читайте: Українська баскетболістка зробила суперпас: опубліковано відео

Таким чином після чотирьох турів у команди Ягупової 2 перемоги і четверте місце в групі з восьми команд. У чвертьфінал виходять по чотири кращі клуби з двох груп.