Чемпіон України прикро упустив перемогу в найпрестижнішому клубному турнірі Європи

5,1 т.
хімік

Южненський "Хімік" в матчі 10-го туру баскетбольної Ліги чемпіонів програв у гостях італійській "Венеції". Зустріч на арені "Джузеппе Тальерчіо" завершилася за рахунку 73:59.

Цей поєдинок, як і попередня битва в Південному, пройшов у важкій безкомпромісній боротьбі. Українські баскетболісти впевнено розпочали гру і завдяки точним триочковим і щільній грі під щитами почали нарощувати перевагу.

У другій десятихвилинці господарі оговталися і просто зім'яли южненців кинджальними проходами і щільним пресингом. Але це не деморалізувало чемпіонів України, і після перерви "Хімік" не тільки скоротив відставання, а й вийшов уперед.

Заключна чверть стала справжньою грою нервів. Обидві команди мали непогані шанси святкувати успіх, але більше пощастило "Венеції". Клуб з України в ключові моменти зробив низку втрат і неточних кидків, що і призвело до поразки.

"Венеція" (Італія) - "Хімік" (Україна) - 73:59 (19:18, 19:17, 13:16, 22:8)

"Венеція": Хейнс, МакГі (2 + 3 перехоплення), Віджіано (14), Періч (19), Хегінс (10 + 5 підбирань + 3 блок-шоти) - старт; Еджим (10 + 5 підбирань), Брамос (8), Філлой (6 + 7 передач), Ортнер (4), Кріконія

"Хімік": Д. Сміт (9 + 7 передач - 4 втрати), Рябчук (2), Конєв (7), Павлов (4), Д. Лав (17 + 11 підборів) - старт; Бехерано (10 + 5 підбирань), Бєліков, Петров (10 + 6 підбирань - 4 втрати), Сидоров

Читайте: Баскетболіст збірної України зіграє в Матчі всіх зірок чемпіонату Франції

Після цієї поразки у підопічних Віталія Степановського стає 11 балів, і вони продовжують замикати турнірну таблицю в групі B. Свій наступний матч чемпіон України проведе вже в новому році, 3 січня, проти "Катаї" з Фінляндії.