Вперше в Україні: як у Києві пройшло круте баскетбольне шоу - опубліковано яскраве відео

5.9тЧитати новину російською

На минулих вихідних у Києві відбулася історична спортивна подія. Вперше в Україні зіграли в баскетбол у торговому центрі. Для цього в ТРЦ Lavina Mall була встановлена ??спеціальна площадка.

Змагання пройшли в рамках етапу чемпіонату України з баскетболу 3х3 Lavina Cup. У турнірі взяли участь понад півтори сотні спортсменів - 33 чоловічих команди і шість жіночих. Призовий фонд склав 17 тисяч гривень.

У чоловічій частині змагань переможцем стала запорізька команда "Бомжі", яка здолала у фіналі столичний "Дим" - 21:16. У жінок найкращою стала "Команда мрії", яка перемогла "Єдність".

Вашій увазі яскраве відео про 3х3 Lavina Cup і його закулісся.

Як повідомляв "Обозреватель", президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський звернувся до депутатів ВР.

Читайте всі новини по темі "Баскетбол 3х3" на сайті "Обозреватель".