"Хімік" здобув вольову перемогу над "Дніпром" у півфіналі Суперліги Парі-Матч

6,6 т.
хімік Дніпро

Южненський "Хімік" зробив впевнений крок до фіналу Суперліги Парі-Матч. Чинний чемпіон України здобув вольову перемогу над "Дніпром" - 71:52.

Гості активніше почали зустріч, зумівши нав'язати супернику боротьбу і вигравши першу чверть. Друга десятихвилинка також пройшла в обопільній боротьбі за мінімальної переваги южненців.

А ось після великої перерви підопічні Віталія Степанівського остаточно змогли переломити хід зустрічі. Господарі вирішили не доводити справу до нервової кінцівки, пішовши в серйозний відрив. За 5 хвилин до кінця матчу перевага "Хіміка" досягла позначки +17. У підсумку дніпряни відродити інтригу так і не зуміли.

Читайте: Капітан збірної України з баскетболу отримав травму

Суперліга Парі-Матч. Півфінал

"Хімік" - "Дніпро" - 71:52 (17:21, 17:14, 17:9, 20:8)

(Рахунок у серії - 2:0)

"Хімік":  Сміт (13), Бєліков (5), Конєв (16 + 5 підбирань + 5 передач), Антипов (4+10 підбирань), Лав (16+7 підбирань) - старт; Рябчук (5+5 підбирань), Прокопенко, Петров (4+4 передачі), Павлов (2), Ковальов (2), Сидоров (4)

"Дніпро":  Вільховецький, Закурдаев (1), Глєбов (3), Тимофієнко (10), Загреба (9+12 підбирань) - старт; Дзюба (5), Шундель (5), Шевченко (11), Ревзін (4), Ткачук (4+4 передачі), Мироненко.

Таким чином "Хімік" довів рахунок у серії до 2:0. Ще одна перемога гарантує южненцям вихід у фінал Суперліги Парі-Матч.

Як повідомляв "Обозреватель", у першій грі цих команд "Хімік" здобув важку перемогу над "Дніпром".