Збірна України драматично програла в 1/8 фіналу юнацького Євробаскету-2017

14,6 т.
Туреччина Україна баскетбол

Збірна України не зуміла в напруженій боротьбі вийти в чвертьфінал юнацького чемпіонату Європи з баскетболу, який проходить у Словаччині. У першому матчі плей-офф Євробаскету-2017 "жовто-сині" програли Туреччині - 76:78.

Обидві команди активно почали зустріч, демонструючи відкритий баскетбол з перших секунд. Підопічні Олександра Ворони врахували помилки минулих ігор, коли їхня хвилинна розслабленість і втрата концентрації призводила до серйозних наслідків на паркеті.

У результаті на велику перерву наша збірна пішла з перевагою у чотири очки. У третій чверті рівна гра продовжилася. І лише в самій кінцівці десятихвилинки турки зуміли зрівняти рахунок і вийти вперед.

Читайте: Збірна України програла в матчі-трилері на чемпіонаті Європи U-18

Заключна чверть розпочалася із влучного кидка Клима з-за дуги. Здавалося, це потрапляння має дати українцям позитивний імпульс, завдяки якому вони зможуть нав'язати непоступливому супернику свою гру. Однак турки довгий час вели в рахунку, змушуючи допускати наших невимушені помилки.

За дві хвилини до кінця поєдинку "жовто-сині" відновили статус-кво і навіть вийшли вперед. Однак у самому кінці підсумок матчу вирішив влучний триочковий від турків. В останні 26 секунд нашим просто не вистачило досвіду, щоб вирвати перемогу або перевести гру в овертайм.

Незважаючи на поразку збірна України продовжить виступ на турнірі. "Жовто-сині" будуть боротися за збереження місця у Дивізіоні А в класифікації за 9-16 місця.

Наступний матч підопічні Олександра Ворони проведуть у п'ятницю, 4 серпня. Суперником українців стане команда, що програла в парі Греція - Латвія.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що 17-річний український баскетболіст вразив мережу неймовірними діями на чемпіонаті Європи.