Кияни здобули яскраву вольову перемогу в чемпіонаті України

3,4 т.
Будівельник - Біпа

Київський "Будівельник" у непростому поєдинку Суперліги Парі-Матч здолав одеську БІПу. "Будівельники" здобули вольову перемогу з рахунком 75:60.

Обидві команди підійшли до звітної зустрічі в хорошій формі, маючи лише одну поразку в останніх п'яти іграх. Господарі активніше почали матч, вигравши першу чверть, однак дозволили киянам переломити хід поєдинку.

Читайте: Бродський: український баскетбол отримав інформаційну і спонсорську підтримку

Підопічні Євгена Мурзіна скористалися "щедрістю" одеситів і на велику перерву пішли як лідери. Третя десятихвилинка виявилася нічийною і доля переможця вирішувалася в останній чверті.

Гості рвонули з місця в кар'єр, за кілька хвилин створивши собі комфортну перевагу у 18 очок. Господарі від такого шоку відійти не змогли, зумівши лише трохи скоротити різницю в рахунку.

Нагадаємо, раніше чемпіон України "Хімік" здобув важливу перемогу в одеському дербі.