Євробаскет-2015. Литва в овертаймі пробилася до півфіналу

3,0 т.

Збірна Литви пробилася до півфіналу чемпіонату Європи, перемігши в овертаймі команду Італії - 95:85 (21:20, 16:16, 23:23, 19:20, 16:6).

Заключний поєдинок стадії чвертьфіналів чемпіонату Європи задовольнив найвибагливіші смаки баскетбольних уболівальників. Італійці з литовцями подарували глядачам захоплююче видовище, відчайдушно борючись протягом усього ігрового часу за останню путівку до півфіналу.

Рахунок у поєдинку відкрили два очки литовця Калніетіса, на що миттєво відповів точним триочковим Галлінарі. Італійці і надалі часто влучно забивали з дальньої дистанції, що дозволяло їм не відпускати суперника, який частіше відзначався двоочковим і штрафними.

Після першої, другої і третьої чверті литовці зберігали змінну перевагу в одне очко. Хоча в кінці третьої балтійці мали перевагу у вісім очок, яку італійцям завдяки Джентіле вдалося нівелювати.

Читайте: ФБУ представила новий логотип і м'яч чемпіонату

Заключна чверть також не визначила переможця. Італійці знову ліквідували відставання від литовців. І тільки потужний фініш балтійців в овертаймі дозволив їм вирвати путівку в півфінал. Кращими на майданчику були литовці Валанчюнас (26 очок, 15 підбирань) і Мачюліс (19 очок, 10 підбирань, 3 передачі).

Суперником Литви в 1/2 фіналу буде Сербія, яка раніше перемогла Чехію.