Збірна України програла у товариському матчі Франції

6,8 т.

Збірна України з баскетболу у другому товариському матчі програла Франції. Матч у Резі проти діючих чемпіонів Європи завершився з рахунком 63:95 (16:29, 19:23, 17:18, 11:25). Як і в першій зустрічі господарі агресивно почали зустріч і вже на 7-й хвилині вели 20: 7. Час, що залишився французи лише нарощували перевагу, не дозволивши українцям виграти хоча б одну чверть.

Найрезультативнішими у складі України стали Максим Пустозвонов (16 очок) і Джером Рендл (10 очок). У Франції більше всіх закинули Тоні Паркер (19 очок + 8 підбирань), Нандо Де Коло (14 очок + 8 підбирань) і Руді Гобер (14 очок + 8 підбирань).

Читайте: Збірна України програла чемпіону Європи

Після спарингів з Францією наша національна команда повертається до Києва, де продовжить підготовку до Євробаскету. А вже 21 серпня українці відправляються в Словенію, де зіграють на Міжнародному турнірі з командами Італії, Словенії та Фінляндії.