Чемпіон України вийшов у півфінал першості країни

2.4тЧитати новину російською

У суботу, 9 квітня, в другому матчі чвертьфінальної серії плей-офф Суперліги Фаворит Спорт, чемпіон України "Хімік" здолав "Волиньбаскет-WOG". Зустріч у Луцьку завершилася з рахунком 68:83.

Южненські баскетболісти лише в другій чверті дали невелику слабинку, дозволивши господарям повести в рахунку. Після тайм-ауту ситуація на паркеті змінилася, і підопічні Олега Юшкіна з кожною хвилиною лише нарощували перевагу.

"Волиньбаскет" - "Хімік" 68:83 (17:20, 16:19 14:21, 21:23)

"Волиньбаскет": Тимощук (7), Полюляк (14 + 4 підбирання + 8 передач), Рудаков (7 + 6 підбирань + 5 передач), Герасимчук (12 + 9 підбирань + 4 передачі), Джексон (17 + 8 підбирань) - старт; Глушко, Кісільчук, Кошовець, Фурман, Федчук (4), Дикий (7), Шконда.

"Хімік": Фрейзер (11), Бєліков (10 + 6 передач), Конєв (18 + 10 підбирань), Шоу (18), Антипов (4) - старт; Мальчевський (2), Рябчук (3), Прокопенко (3), Петров (9 + 10 підбирань), Сидоров (5 + 5 передач), Павлов, Гончаров.

Рахунок в серії - 0:2.

Нагадаємо, що в попередньому матчі дня "Черкаські Мавпи" не змогли обіграти "Миколаїв" . Раніше в півфінал вийшло київське "Динамо".

Читайте всі новини по темі "Суперліга" на сайті "Обозреватель".