"Динамо" з розгрому стартувало в плей-офф

11,1 т.
'Динамо' з розгрому стартувало в плей-офф

У вівторок, 5 квітня, в першому матчі чвертьфінальної серії Суперліги Фаворит Спорт "Динамо" впевнено обіграв "Запоріжжя". Зустріч на паркеті СК "Педуніверситету" завершилася з рахунком 84:63 на користь київських баскетболістів.

Кияни на правах господарів і фаворитів зустрічі впевнено пішли вперед із перших секунд. Практично кожна атака динамівців в першій десятихвилинці закінчувалася результативно. В середині поєдинку "козаки" трохи скоротили відставання, але після перерви підопічні Рижова зібралися, до заключної чверті вже вели в 17 очок, і в підсумку здобули перемогу з 21-очковою перевагою.

Наступний поєдинок в цій парі буде зіграно 8 квітня в Запоріжжі. Початок о 18:00.

Читайте: Де дивитися плей-офф Суперліги Фаворит Спорт: розклад трансляцій

"Динамо" - БК "Запоріжжя" 84:63 (22:19, 21:18 25:14, 16:12)

"Динамо": Сліпенчук (16), Фандерберк (11 + 4 передачі), Липовий (11 + 5 підбирань + 8 передач + 3 перехоплення), Дроздов (8 + 5 підборів + 4 передачі + 3 перехоплення + 2 блок-шоти), Анісімов (16 + 9 підборів) - старт; Челован (8 + 6 підборів), Фурс (5), Доггетт (4), Чигринов (3), Шундель (2), Маслюченко.

БК "Запоріжжя": Кондраков (3 + 7 підбирань + 6 передач), Рибалко (3 + 6 підбирань), Камусакі (9 + 5 підборів), Змитрович (14), Буц (5 + 5 підбирань + 4 передачі + 5 втрат) - старт; Овдєєнко (20 + 3 перехоплення), Саєнко (9), Віталій Биков, Фомічов.