"Дніпро" сенсаційно обіграв чемпіона України

14,0 т.
Хімік - Дніпро

Чинний чемпіон України з баскетболу южненський "Хімік" зазнав несподіваної поразки в Суперлізі Парі-Матч. На своєму майданчику підопічні Віталія Степановського сенсаційно програли "Дніпру" - 63:76.

Гості впевнено розпочали зустріч, надавши не просто серйозний опір іменитому супернику, а й вигравши першу чверть, яка проходила на зустрічних курсах.

У другій десятихвилинці "Хіміку" вдалося скоротити розрив у рахунку до мінімуму, проте після великої перерви дніпряни просто шокували уболівальників у Южному.

Читайте: Запекла боротьба в Черкасах: результати дня в Суперлізі Парі-Матч

Команда Дениса Журавльова перевершила чемпіонів у всіх компонентах, змусивши їх помилятися і випустити нитки гри зі своїх рук. Господарі "прокинулися" лише в кінці поєдинку, але відігратися часу вже не було.

Варто зазначити, що це перша поразка "Хіміка" в нинішньому сезоні.

"Хімік" - "Дніпро" - 63:76 (17:20, 17:15, 18:25, 11:16)

"Хімік": Сміт (22 + 5 втрат), Беджарано (2), Конєв (5 + 6 підбирань + 5 втрат + 4 перехоплення), Антипов (13), Цикалюк - старт; Бєліков (4 + 5 підбирань), Рябчук (7 + 6 підбирань + 4 передачі), Прокопенко, Петров (6 + 8 підбирань + 3 перехоплення), Павлов (2), Сидоров (2).

"Дніпро": Мішула (13 + 4 передачі), Ревзін (7 + 6 підбирань + 4 перехоплення), Мєсяц (10), Тимофеєнко (17 + 7 підбирань), Загреба (18 + 10 підборів) - старт; Шевченко (8), Дубоненко, Ткачук (0 + 4 передачі), Закурдаєв (3), Тарасенко.