Прийміть участь
квадрокоптера з HD камерою Взяти участь

Збірна України здобула феєричну перемогу у відборі на Євробаскет-2017

235Читати матеріал російською

У середу, 24 лютого, жіноча збірна України з баскетболу провела черговий поєдинок кваліфікації чемпіонату Європи-2017. У Оберанвені підопічні Володимира Холопова обіграли збірну Люксембургу з рахунком 85:52.

Господарі чинили опір лише перші 10 хвилин, ведучи на рівних бій з українками. Але вже з другої чверті почав позначатися рівень українських баскетболісток, які раз по раз просто розривали оборону люксембуржек.

Друга половина зустрічі стала бенефісом "синьо-жовтих". Наші спортсменки влаштували справжній розгром, вигравши дві заключні десятихвилинки з загальним рахунком 45:25.

Свій наступний поєдинок жіноча команда України в рамках кваліфікації до Євробаскету-2017 проведе 19 листопада проти збірної Німеччини.

Нагадаємо, що кілька днів тому Україна здобула фантастичну перемогу на діючими чемпіонками Європи - збірною Сербії.

Читайте всі новини по темі "Євробаскет-2017" на сайті "OBOZREVATEL".