Збірна України вийшла до півфіналу чемпіонату Європи з баскетболу

44,4 т.
Збірна України U-18 вийшла в півфінал Євробаскету

Чоловіча збірна України U-18 обіграла Чехію в чвертьфіналі чемпіонату Європи, який проходить в Македонії. Напружена зустріч в дивізіоні B завершилася перемогою наших баскетболістів із рахунком 67:62.

Українці активно почали зустріч. Але перший час наших хлопців підводила неточність в реалізації. І все ж саме "жовто-сині" відкрили рахунок у матчі, здійснивши стрімкий ривок - 9:0.

Читайте: Україна дала бій фавориту Євробаскету

Забезпечивши 13 очок переваги в першій чверті, українці не зменшували обертів і у другій. Надихати партнерів по команді продовжував Нємцу, у якого залітало все. До перерви він забив 2/2 двоочкових, 3/3 триочкових і 1/1 штрафних. На перерву команди пішли за переваги в 16 очок на користь збірної України.

Цілком логічно, що чехи не хотіли миритися з подібним розвитком подій. Із початку другої половини гри вони стали поступово скорочувати відставання.

Після великої перерви градус гри на майданчику зашкалював. В середині заключної чверті перевага наших стало танути, і за хвилину до кінця поєдинку різниця в рахунку була всього три очки. Правда, на більше чехів не вистачило.

У підсумку - переконлива гра України з надзвичайно валідольною заключною чвертю все ж принесла нам перемогу. Найрезультативнішим у нашій команді став Нємцу - він набрав 21 очко.

Читайте: "Спати стоячи". Знаменитий баскетболіст висміяв умови проживання на Олімпіаді

Завтра, 6 серпня, збірна України зіграє в півфіналі юніорського Євробаскету проти Угорщини, яка обіграла напередодні Бельгію - 68:63. Початок зустрічі - о 19:45.

Нагадаємо, раніше

збірна України розгромила Шотландію

в заключному матчі групового етапу чемпіонату Європи.

Україна - Чехія - 67:62

(23:10, 14:11, 18:18, 12:23)

Україна

: Горобченко (14 + 5 підбирань + 5 передач + 3 перехоплення - 5 втрат), Тиртишнік (5 + 3 перехоплення), Нємцу (21 + 8 підбирань + 3 перехоплення - 5 втрат), Ніколенко (4), Скапінцев (8 + 9 підборів - 6 втрат) - старт; Нвагбара, Ягодін (11 + 4 передачі + 3 перехоплення), Дубоненко (2), Овчаренко (2)