Збірна України здобула вольову перемогу у відборі на чемпіонат Європи

29,9 т.

Збірна України з баскетболу насилу обіграла Болгарію у 4-му турі кваліфікації до чемпіонату Європи-2017. "Жовто-сині" здобули на виїзді важку вольову перемогу із рахунком 72:67 (16:18, 19:11, 20:15, 17:23).

Господарі майданчика активніше почали зустріч, із перших секунд задавши матчу високий темп. Наші довгий час не могли знайти свою гру, допускаючи багато помилок і роблячи велику кількість непотрібних фолів.

Читайте: Болгарія - Україна - 67-72: хронологія матчу відбору до чемпіонату Європи

У другій чверті у діях українців також був присутній легкий сумбур, проте з кожною хвилиною підопічні Євгена Мурзіна стали налагоджувати комбінації, нав'язуючи суперникові свій баскетбол. У результаті нашим вдалося переломити хід поєдинку і на велику перерву піти з перевагою +6.

Третя десятихвилинка ознаменувалася тим, що збірна України піймала кураж. Правда, під кінець чверті і болгари зачастили влучними кидками з-за дуги, влаштувавши справжній обмін триочковими.

У заключному відрізку на майданчику в Ботевграді пішов відкритий баскетбол. Господарі щосили намагалися врятувати гру, не бажаючи осоромитися перед рідними вболівальниками, а наші намагалися відповідати різкими контратаками. Болгари зробили серйозний ривок і ледь не досягли свого, але у підсумку гості все ж змогли втримати перемогу.

дивіться: Болгарія - Україна: відео матчу відбору до чемпіонату Європи

Кращим із наших баскетболістів цієї зустрічі став В'ячеслав Кравцов. Бігмен "жовто-синіх" набрав 18 очок.

Нагадаємо, що Україна обіграла Болгарію у стартовому матчі кваліфікації Євробаскету-2017, який проходив в Києві.

Євробаскет-2017. Кваліфікація

Група Е

Болгарія - Україна - 67:72 (18:16, 11:19, 15:20, 23:17)

Болгарія: Бост (12+5 підбирань +3 перехоплення), Ліловий (8), Захарієв (9+3 перехоплення), Везенко (19), галабею (1) - старт; Іванов (9), Симеонов, Веліков (2), Ваклино, Георгієв (7+3 перехоплення)

Україна: Лукашов (14+6 підбирань), Липовий (5+6 підбирань - 6 втрат), Конєв (7), Бобров (13+10 підбирань +5 передач - 4 втрати), Фесенко (3+5 підбирань) - старт; Артамонов, Мішула (4), Отверченко (2), Корнієнко, Пустовий (2), Кравцов (18+3 блок-шота), Рябчук (4).