Україна здобула вольову перемогу на юніорському Євробаскеті

20,0 т.
Юніорська збірна України з баскетболу

Чоловіча збірна України U-18 перемогла команду Словаччини в матчі групового етапу чемпіонату Європи в дивізіоні B. Зустріч у Скоп'є завершилася з рахунком 78:61.

Стартові хвилини зустрічі склалися не дуже вдало для нашої команди. Менше, ніж за дві хвилини до кінця чверті, українці вже програвали 14 очок. Усього за матч словаки 39 разів атакували здалеку. І в підсумку реалізували тільки 17%.

Читайте: Україна здобула другу перемогу на юнацькому Євробаскеті

Із початком другої чверті українці почали рятувати становище. Відставання скоротилося до 5 очок. Але після тайм-ауту суперник вдвічі збільшив цей показник. Українці відповіли ривком 14:3. Це дозволило скоротити до перерви загальне відставання до 4 очок.

Початок третьої 10-хвилинки знову змусив хвилюватися. Більше 3 хвилин наші баскетболісти не могли потрапити в кошик суперника, який свої спроби даремно не витрачав. Але, нарешті, у наших пішов кидок у Немцу. Його підтримав Горобченко і підопічні Ворони вперше після стартових хвилин вийшли вперед.

Читайте: Юні українки переможно завершили Євробаскет

Словаки ще спробували чинити опір, але після тайм-ауту став активним Скапінцев. Його влучні кидки з підбираннями в захисті і блок-шотами допомогли збірній України забезпечити 7 очок переваги перед останньою чвертю.

У заключній частині поєдинку суперник уже не міг стримати наших хлопців. Підсумок 10-хвилинки 18:8 встановив остаточну переможну крапку у зустрічі.

Після цієї перемоги наша команда очолила групу D. Пізніше зіграють треті матчі Шотландія - Албанія і Грузія - Англія. У будь-якому випадку збірна України після трьох матчів залишиться серед двох кращих команд групи. Саме перші дві команди з груп виходять у плей-офф за призові місця.

У наступному поєдинку 2 серпня наші хлопці зіграють проти Грузії (22:00).