Важка перемога "Дніпра", трилер у Миколаєві: результати дня Суперліги Парі-Матч

11.7тЧитать новость на русском

У чемпіонаті України з баскетболу 27 січня зіграні два поєдинки чергового туру. Обидві зустрічі Суперліги Парі-Матч подарували вболівальникам видовищну розв'язку, утримуючи інтригу до останньої хвилини.

Криворізький "Кривбас" на своєму майданчику дав справжній бій "Дніпру". Перша половина зустрічі завершилася з перевагою гостей всього в три очки.

Вирішальною стала третя чверть, коли дніпряни зробили серйозний ривок, дозволивши господарям трохи відігратися лише в кінці десятихвилинки.

У заключній частині поєдинку здавалося, що гості контролюють гру, проте "Кривбас" з усіх сил намагався врятуватися. У підсумку "Дніпро" здобув непросту перемогу з рахунком 87:81.

"Кривбас" - "Дніпро" 81:87 (19:18, 22:26 17:23, 23:20)

"Кривбас": Бояркін (16 + 4 передачі), Попов (4), Глєбов (13), Липовцев (14), Тихонов (4) - старт; Шундель (8 + 5 передачі), Вільховецький, Орленко (3), Нікітін (6), Ворник (10), Горобченко (3)

"Дніпро": Мішула (18 + 9 передач + 4 втрати), Закурдаєв (6), Ревзін (25 + 6 підбирань), Тимофієнко (17 + 6 підбирань + 5 передач), Загреба (3) - старт; Дзюба (6 + 6 підбирань), Шевченко (2 + 5 підбирань), Місяць, Ткачук (5), Мироненко (5)

У Миколаєві однойменна команда влаштувала справжню м'ясорубку із "Запоріжжям". Господарі відверто провалили початок поєдинку, пішовши на велику перерву з відставанням -14 очок.

Однак Сергію Кірлану вдалося достукатися до своїх підопічних і вони перевернули все з ніг на голову в наступних двох чвертях. Кінцівка матчу видалася просто неймовірною. МБК "Миколаїв" вирвав перемогу на останніх секундах.

МБК "Миколаїв" - БК "Запоріжжя-ZOG" 68:67 (14:22, 13:19 14:10, 27:16)

"Миколаїв": Галенко (5), Іванов (15), Мусієнко (7), Онуфрієв (11), Кушніров (10 + 10 підборів) - старт; Тонченко (5 + 4 втрати), Горбатюк (1), Швець (10 + 9 підбирань), П.Лебединцев, Хохоник (2).

"Запоріжжя-ZOG": Буренко (15 + 5 передач), Рибалко (9 + 4 передач), Лук'янов (5), Носков (12 + 14 підборів), Конате (14 + 11 підборів) - старт; Овдеєнко (7), Буц (4 + 4 підбирання), Кондраков, Змитрович

Нагадаємо, напередодні "Черкаські Мавпи" здобули розгромну перемогу в Суперлізі Парі-Матч.

Читайте все новости по теме "Суперліга" на Обозревателе.