Київський клуб розбив чемпіона в найважливішому матчі першості України

7,1 т.

Київський "Будівельник" здобув складну домашню перемогу над южненським "Хіміком" у центральному матчі третього кола Суперліги Парі-Матч. У Києві команда Володимира Коваля лише в кінцівці дотиснула непоступливих "хіміків".

З перших хвилин чемпіон України захопив перевагу і до великої перерви прийшов із комфортною перевагою в +12 очок. У "Будівельника" абсолютно не працювала "далека артилерія", господарі багато фолили і помилялися в грі під кільцем.

Після перерви малюнок змінився. Наставник "будівельників" знайшов потрібні слова для своїх гравців і "будівельники" накрутивши темп просто знесли южненців у третій десятихвилинці - 27:15.

Заключний відрізок став справжньою грою нервів. Обидві команди мали чудові шанси на успіх, але чіткіше і точніше четверту чверть провів "Будівельник". Переможний триочковий кидок за кілька секунд до кінця виконав Руслан Отверченко.

Читайте: "Будівельник" - "Хімік": відео матчу

"Будівельник" - "Хімік" - 76:74 (18:22, 15:23 27:15, 16:14)

"Будівельник": Зотов (2), Дугат (13 +9 підборів +8 передач), Стефенс (13), Дроздов (12), М. Анісімов (12 +4 передачі -6 втрат) - старт; Отверченко (8), Горбенко (6), Завадський (2), Крутоус (4), Філдс (4)

"Хімік": Сидоров, Сміт (15 +7 передач), Конєв (5 +5 підборів), Антипов (6 +7 підборів), Дж. Лав (5 +5 підборів) - старт; Бехерано (8), Бєліков, Петров (19 +4 перехоплення -4 втрати), Рябчук (16)

У ще одному матчі дня "Черкаські Мавпи" в Одесі дотиснули "БІПУ". Блискуча гра Чумакова в кінцівці дозволила господарям здобути перемогу - 90:83.

"Черкаські Мавпи" - БІПА - 90:83 (23:18, 18:20, 22:23, 27:22)

"Черкаські Мавпи": Бояркін (4 +8 підборів + 9 передач), Сизов (7), Кольченко (11 +5 передач +4 перехоплення), Чумаков (25), Скапінцев (2) - старт; Мірошниченко, Кобець (11), С. Девіс (14 +6 підборів), Тихонов (5 +2 блок-шоти), Кальніченко (11)

БІПА: Артамонов (20 +7 передач +3 перехоплення -7 втрат), Фандерберк (27 +8 підборів +4 передачі), Жуковський (3), Волчанов (6), Челован (14 +6 підборів +2 блок-шоти) - старт; Ткаченко, Сліпенчук (5 передач), Антонець, Ягодин, Кушніров (13 +5 підборів)

Читайте: Чемпіонський розгром і вольова перемога киян: результати Суперліги Парі-Матч 10 лютого

Наступні два поєдинки Суперліги Парі-Матч пройдуть 17 лютого. "Запоріжжя-ZOG" прийме "Волиньбаскет", а "Кремінь" відправиться в гості до "Миколаєва".