Жіночий батл у Києві: визначилися фіналісти Кубка України

Читати новину російською

У Києві відбулися два півфінальні матчі жіночого Фіналу чотирьох. За їхніми підсумками визначилися команди, які розіграють престижний баскетбольний трофей.

У першому поєдинку 1/2 фіналу Кубка України столичний "Авангард" вимучив перемогу над ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР - 74:71, таким чином позбавивши останніх захистити трофей, завойований у минулому сезоні.

ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР почав півфінальній поєдинок із "Авангардом" дуже активно. Вже на початку матчу номінальні гості пішли у відрив 9:0. Але не минуло й трьох хвилин, як підопічні Володимира Холопова вже вели в рахунку після кидка здалеку Спітковської (13:12).

Події на майданчику змінювалися з калейдоскопічною швидкістю. Команди пішли на перерву за мінімальної переваги одеситок (38:37).

Проте в другій половині зустрічі киянки заграли агресивніше. Вони виграли третю чверть майже з подвійною перевагою (24:13). У заключній 10-хвилинці їм залишалося лише не втратити перевагу. Незважаючи на тиск суперниць "Авангард" все ж вистояв і втримав перемогу, хоча Сивакова могла перевести матч в овертайм, якби закинула триочковий на останніх секундах.

Суперником киянок у фіналі Кубка України став ТІМ СКУФ. У другому півфіналі підопічні Марини Ткаченко більш, ніж переконливо перемогли Динамо-НПУ 91:62.

Столичне дербі у другому півфіналі було менш інтригуючим, ніж боротьба в першій парі. Динамівки відкрили рахунок після дальнього кидка Лапшинової, проте в подальшому перевага плавно перейшло до ТІМ СКУФ. Їхній агресивний захист і висока результативність не дозволили суперницям на рівних боротися з ними. Підсумковий результат виявився вельми переконливим.

Нагадаємо, що чоловічий Фінал Кубка України з баскетболу завершився гучною сенсацією в Києві. Жіночий вирішальний поєдинок відбудеться в суботу, 4 березня.

Читайте всі новини по темі "Кубок України з баскетболу" на сайті "Обозреватель".