Збірна України програла чемпіону Європи

4,1 т.

Збірна України з баскетболу програла збірній Франції. Матч у Резі проти діючих чемпіонів Європи завершився з рахунком 90:57 (27:15, 22: 8, 19:16, 22:18). Господарі з перших хвилин заволоділи ініціативою і повністю домінували на майданчику. Підопічні Євгена Мурзіна не могли нічого протиставити агресивній атаці французів і програли всі чотири чверті. Найрезультативнішими у складі України були Джером Рендл - 13 очок і Кирило Фесенко - 12 очок і 7 підбирань. У Франції більше всіх закинули Де Коло і Батюм - по 13.

Читайте: "Тут круто!" Американський легіонер збірної України захоплений нашою країною

Повторний поєдинок Франція - Україна відбудеться 16 серпня в 20:30. "Обозреватель" проведе онлайн-трансляцію матчу.