"Дніпро" сенсаційно обіграло чемпіона України

12,6 т.
хімік Дніпро

БК "Дніпро" не дозволив южненському "Хіміку" стати першим фіналістом чемпіонату України з баскетболу. У третьому поєдинку плей-офф Суперліги Парі-Матч діючий чемпіон країни зазнав сенсаційної поразки - 62:71.

Обидві команди активно почали зустріч, порадувавши уболівальників на трибунах видовищною грою. При цьому дніпряни досить впевнено виглядали, незважаючи на відсутність одного зі своїх ключових гравців - Олександра Мішули.

Читайте: Відомий баскетболіст постраждав під час падіння повітряної кулі в Туреччині

"Дніпро" не раз демонстрував по ходу сезону психологічну стійкість і вміння налаштуватися на потрібний матч. Поєдинок проти "Хіміка" став черговим підтвердженням цього факту.

Проваливши другу чверть, дніпряни зібрали всі сили в кулак і зробили приголомшливий камбек після великої перерви. Як не намагалися підопічні Віталія Степанівського, а відігратися чемпіон так і не зумів.

Таким чином дніпряни скоротили розрив у серії з "Хіміком", зробивши рахунок протистояння 2:1 на користь жителів півдня.

У паралельному півфінальному протистоянні "Будівельника" і "Черкаських Мавп" переможцем у першій грі стали кияни. "Будівельники" впевнено перемогли гостей із рахунком 78:66.