Україна поступилася віце-чемпіону на старті Євробаскету-2015

2,3 т.

Ослаблена відсутністю відразу декількох основних високих гравців жіноча збірна України прогнозовано поступилася лідеру Євробаскету-2015 команді Франції - 55:79.

Першу чверть наші зуміли виграти у віце-чемпіонок континенту в одне очко - 21:20. На початку другої фаворитки турніру трохи додали, а наші багато помилялися в атаці, хоча і виправилися до великої перерви. Пішла на неї команда Вадима Чечуро, залишаючись в грі - 33:35.

А ось після перерви француженки всерйоз додали. Наші не встигали стримувати суперниць і часто помилялися. Це дозволило француженкам істотно відірватися від українок перед заключною чвертю - 59:45.

Читайте: Євробаскет-2015. Розклад та результати

У заключній чверті француженки впевнено довели матч до перемоги - 79:55. У складі суперниць вражаючий дабл-дабл на рахунку Сандрін Купа - 18 очок і 15 підбирань.

В іншому поєдинку групи A збірна Чорногорії обіграла Чехію - 71:52.

12 червня в 18:00 Україна зіграє другий матч проти команди Чехії.