Україна програла Німеччині у чвертьфіналі молодіжного Євробаскету

19,4 т.
Молодіжна збірна України з баскетболу

Збірна України U-20 програла у чвертьфіналі Євробаскету, поступившись команді Німеччини. Матч у Гельсінкі завершився з рахунком 52:64.

У першій чверті точилася рівна боротьба. Напруга в матчі позначалося на результативності й обидві команди змогли за 10 хвилин набрати трохи більше 20 очок - 10:12.

У другій десятихвилинці Максим Міхельсон підбадьорив своїх хлопців, і українці за рахунок влучних кидків і упевненої гри на підборах змогли відірватися в рахунку на 6 очок 22:28.

Третя чверть стала провальною для нашої команди. Українці фолили, не забивали правильні кидки і поступово розгубили всю свою перевагу 40:40.

У заключному відрізку німці застосували зонний захист і різниця в рахунку стала рости не на користь України. У підсумку "синьо-жовті" баскетболісти збилися на триочкові кидки, що ситуацію не врятувало.

дивіться: Молодіжний Євробаскет-2016. Німеччина - Україна - 64-52: відео матчу 1/4 фіналу

Підсумковий рахунок 64:52 і наша команда гідно завершила похід за медалями чемпіонату Європи з баскетболу.

Німеччина U-20 - Україна U-20 64:52 (10:12, 12:16, 18:12, 24:12)

Німеччина: Обст (28), Жаллоу (4), Вімберг (5+8 підборів), Гроф (14+8 підбирань), Агва (4) - старт; Бек, Бейшлаг (2), Фігге, Фернер, Шнайдер (3), Мушіді (3), Кратцера (1+6 підбирань).

Україна: Сидоров (5+7 передач), Михайлюк (12), Балабан (5), Тарасенко (9+8 підбирань), Скапінцев (5) - старт; Зотов (3), Кобець (3+7 підбирань), Павлов (10), Лебединцев, Мірошниченко

Читайте: До Європи доведе. Як в Україні створили унікальний баскетбольний проект

У матчі за 5-8 місця збірна України 23 липня зіграє з командою, що програла протистояння Іспанія - Латвія. Початок о 16:15.

Нагадаємо, що в заключній зустрічі групового етапу Україна вирвала божевільну перемогу, яка їй дозволила вийти в плей-офф з першого місця. В 1/8 фіналу наші баскетболісти просто "знищили" бельгійців.