LTE планшету Взяти участь

/Баскетбол

Збірна України U-16 розгромила Австрію на чемпіонаті Європи

3.8тЧитати матеріал російською
Збірна України U-16 здобула впевнену перемогу на чемпіонаті Європи з баскетболу в дивізіоні В. У другому турі наші кадети розгромили Австрію з рахунком 67:38.

З перших хвилин поєдинку "жовто-сині" вирішили діяти у тому ж ключі, що і в своєму стартовому поєдинку Євробаскету з норвежцями. Лідери команди Андрія Харчинського - Грицак і Клевзунік - відзначилися на початку звітної зустрічі, після чого перевага України зросла до 9:0.

А як тільки австрійці трохи скоротили відставання до, наші хлопці знову "включилися", завершивши першу чверть з перевагою в 16 очок. Другу десятихвилинку "жовто-сині" провели так само активно, повністю контролюючи хід подій на майданчику.

Після великої перерви малюнок гри кардинально не змінився. Австрійці не змогли переломити хід поєдинку, здавшись на милість переможцю. Найрезультативнішим гравцем матчу став Денис Клевзунік - він набрав 17 очок, зробивши при цьому 8 підборів.

У суботу, 13 серпня, збірна України, яка після цієї перемоги очолила групу С, зіграє зі збірною Словенії. Початок зустрічі о 16:00.

Як повідомляв "Обозреватель", збірна України U16 розгромила Норвегію у стартовому турі Євробаскету.

Читайте всі новини по темі "Євробаскет 2016" на сайті "OBOZREVATEL".