Збірна України U-16 розгромила Австрію на чемпіонаті Європи

7,7 т.
Збірна України U-16 баскетбол

Збірна України U-16 здобула впевнену перемогу на чемпіонаті Європи з баскетболу в дивізіоні В. У другому турі наші кадети розгромили Австрію з рахунком 67:38.

З перших хвилин поєдинку "жовто-сині" вирішили діяти у тому ж ключі, що і в своєму стартовому поєдинку Євробаскету з норвежцями. Лідери команди Андрія Харчинського - Грицак і Клевзунік - відзначилися на початку звітної зустрічі, після чого перевага України зросла до 9:0.

А як тільки австрійці трохи скоротили відставання до, наші хлопці знову "включилися", завершивши першу чверть з перевагою в 16 очок. Другу десятихвилинку "жовто-сині" провели так само активно, повністю контролюючи хід подій на майданчику.

Читайте: Збірна України дала бій Росії перед Євробаскетом-2017

Після великої перерви малюнок гри кардинально не змінився. Австрійці не змогли переломити хід поєдинку, здавшись на милість переможцю. Найрезультативнішим гравцем матчу став Денис Клевзунік - він набрав 17 очок, зробивши при цьому 8 підборів.

У суботу, 13 серпня, збірна України, яка після цієї перемоги очолила групу С, зіграє зі збірною Словенії. Початок зустрічі о 16:00.