Кубок світу з баскетболу 3х3: українки поборються за чвертьфінал

10,0 т.
збірна України з баскетболу 3х3

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 у понеділок, 19 червня, проведе завершальні два матчі групового етапу Кубка світу, який проходить у французькому Нанті. Наша команда після першого ігрового дня займає друге місце в квінтеті, вигравши у Австралії та поступившись Нідерландам.

"Жовто-сині" путівку в чвертьфінал видобуватимуть у поєдинках проти Японії (о 19:50) та Китаю (о 21:30), які є аутсайдерами групи. Зазначимо, що в чвертьфінал Кубка світу виходять по дві кращі команди з груп. Українки мають хороші шанси на потрапляння у плей-офф.

Читайте: Україна з розгромом виграла чемпіонат Європи з баскетболу серед ветеранів

Повний розклад ігрового дня в "українській" групі виглядає так:

18:20, Китай - Нідерланди

19:00, Японія - Австралія

19:50, УКРАЇНА - Китай

21:30 УКРАЇНА - Японія

21:50, Австралія - ??Нідерланди

Як повідомляв "Обозреватель", чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 феєрично стартувала на Кубку світу.