Іспанія виграла Євробаскет-2015

7,1 т.

Збірна Іспанії виграла 39-й чемпіонат Європи з баскетболу. У фіналі По Газоль і компанія з рахунком 80:63 обіграли Литву.

Читайте: Вау, Газоль. 7 головних вражень від Євробаскету-2015

Підопічні Сержіо Скаріоло з перших секунд приголомшили суперника своїм натиском. До середини першої чверті рахунок був вже 23:8 на користь іспанців. Руді Фернандез на пару з За Газолем просто розривали оборону суперника. До другої десятихвилинки Литва трохи прийшла до тями і підкоротила відставання. На велику перерву команди пішли за рахунку 41:33.

Читайте: Іспанія - Литва - 80-63: хронологія фінального матчу Євробаскету-2015

У другому таймі на паркеті була тільки одна команда. Іспанія, за яку на трибунах вболівали Рафаель Надаль та Хуан Карлос Наварро, не залишила жодних шансів литовцям на камбек. Феєрично граючи в атаці і щільно в захисті, іспанські баскетболісти стали триразовими чемпіонами Європи.

Нагадаємо, що наступний Євробаскет відбудеться в 2017 році. Як стало відомо деякі матчі цієї першості може прийняти і Україна.