Україна впевнено виграла престижний баскетбольний турнір у Словаччині

16,7 т.
збірна України з баскетболу

Збірна України з баскетболу здобула перемогу в заключному матчі міжнародного турніру у Словаччині, здолавши команду Данії - 90:71.

Це успіх став для нашої команди третім у трьох поєдинках. Таким чином, збірна України виграла змагання.

Поєдинок проти данців пройшов повністю під диктовку збірної України. Підопічні Євгена Мурзіна домінували на щитах, атакували з відмінним відсотком і діяли командно. У першій 10-хвилинці українці дозволили данцям реалізувати лише два з 20 кидків із гри, українські баскетболісти завершили стартовий період із солідною перевагою - 25:7.

У складі української команди відзначився Бобров. Форвард встигав скрізь: за підсумками першої половини матчу В'ячеслав набрав 5 очок, зробив 5 передач, 4 підбирання та 2 перехоплення.

Данці хоча і зуміли прийти в себе, але перевага нашої збірної залишалася досить переконливою - "+16" за підсумками 20 хвилин матчу.

Читайте: Євробаскет-2017: у продаж надійшли квитки на матч відбору Україна - Болгарія

Після великої перерви ніяких кардинальних змін на паркеті не відбулося. Команди продовжували діяти результативно, атакуючи з пристойним відсотком. Наші баскетболісти тиснули суперника в трисекундній зоні, де українські бігмени просто розривали опонентів.

Данці так і не зуміли нічого зробити з надпотужним стартовим ривком української збірної. Наша команда довела матч до впевненої перемоги - 90:71.

Турнір "Чотирьох націй". Словаччина

3-й ігровий день

Данія - Україна - 71:90 (7:25, 24:22, 22:25 18:18)

Як повідомляв "Обозреватель", у першому матчі турніру в Словаччині збірна України обіграла господарів. А потім "жовто-сині" впевнено розібралися зі збірною Швейцарії.