"Черкаські Мавпи" вимучили перемогу над "Дніпром", "Київ" виграв битву аутсайдерів

2,8 т.
'Черкаські Мавпи' вимучили перемогу над 'Дніпром', 'Київ' виграв битву аутсайдерів

"Черкаські Мавпи" в напруженому матчі обіграли вдома "Дніпро" у матчі чергового туру української Суперліги - 74:69 (16:20, 18:11, 27:20, 13:18). Гра розпочалася з обопільних атак, проте гості виглядали краще . Господарі виглядали не дуже впевнено - припускалися багатьох помилок і частенько грішили з дальньої дистанції. Проте вже до великої перерви черкащани вийшли вперед.

Читайте: Литовські вболівальники заспівали хіт "Путін-х * йло!" на матчі Євроліги

У третьому періоді "Мавпи" значно поліпшили реалізацію, а от у останній чверті влаштували "валідол". За 2 хвилини до кінця дніпряни скоротили розрив до мінімуму, але дотиснути черкащан не змогли, пропустивши пару контратак.

Читайте: Український центровий зробив перший дабл-дабл в НБА

У паралельному матчі останніх двох команд чемпіонату "Київ" без проблем розгромив удома "Галичину" - 98:64 (25:10, 18:12, 27:16, 28:26). Львів'яни лише в останній чверті показали баскетбол, який від команди чекають її вболівальники. Однак за перші півгодини "вовки" буквально зробили гру, довівши розрив до +22.

Нагадаємо, в минулому турі "Мавпи" обіграли запорізький "Ферро" , а "Київ" без шансів поступився "Дніпру" . 12 листопада черкащани приймуть вдома столичний клуб.