Збірна України впевнено перемогла на Євробаскеті | Обозреватель 16 серпня
Ви приймаєте участь
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

Збірна України впевнено перемогла на Євробаскеті

1.6тЧитати новину російською

Кадетська збірна України з баскетболу (U-16) впевнено переграла команду Данії на чемпіонаті Європи. Поєдинок в Дивізіоні В завершився з рахунком 77:64 (25:13, 20: 8, 9:30, 23:13) на користь нашої команди.

Українська збірна захопила ініціативу з перших хвилин, маючи до великої перерви перевагу в 24 очки. Здавалося б, що наші хлопці не випробують особливих проблем, але провал у третій десятихвилинці змусив команду понервувати. Втім, в останній чверті українцям вдалося повернути собі перевагу.

Чемпіонат Європи. Дивізіон В

Україна - Данія - 77:64 (25:13, 20: 8, 9:30, 23:13)

Нагадаємо, жіноча збірна України у другому матчі першості Європи здолала шотландців.

Читайте всі новини по темі "Євробаскету-2015" на сайті "OBOZREVATEL".