16 грудня • оновлено в 01:02
МоваЯзык
Економіка Шоу

/ Баскетбол

Жеребкування кваліфікації Ліги чемпіонів ФІБА: кияни отримали суперника

5.2т
Читати матеріал російською

У Швейцарії відбулося жеребкування Ліги чемпіонів ФІБА сезону 2016/17. Україна в змаганнях представляє діючий чемпіон країни "Будівельник".

У другому раунді кваліфікації кияни зустрінуться із переможцем пари "Сігал Приштина" (Косово) - "Цмоки-Мінськ" (Білорусь). Матчі відбудуться 24 і 26 вересня. Перший поєдинок кияни зіграють на виїзді, матч-відповідь - вдома.

У разі успіху в першому для себе раунді "Будівельники" далі кваліфікації зіграють за вихід в основний етап проти французького "Нантерра". Перший матч у Києві, у відповідь - на виїзді. Матчі відбудуться 29 вересня і 2 жовтня.

У разі успішного подолання кваліфікації в основному раунді "Будівельник" потрапить у групу D.

1 кваліфікаційний раунд

(19 і 21 вересня)

1. "Динамо" (Тбілісі, Грузія) - "Ховентуд" (Іспанія)

2. "Керавнос" (Кіпр) - "Автодор" (Росія)

3. "Босна Роял" (Боснія і Герцеговина) - "Людвігсбург" (Німеччина)

4. "Карпош Соколи" (Македонія) - "Калев" (Естонія)

5. "Донар Гронінген" (Нідерланди) - "Вітаутас" (Литва)

6. "Сігал Приштина" (Косово) - "Цмоки-Мінськ" (Білорусь)

7. "Копфенберг Буллз" (Австрія) - "Бенфіка" (Португалія)

8. "Лулео" (Швеція) - "Антверпен" (Бельгія)

2 кваліфікаційний раунд

(24 і 26 вересня)

9. Переможець 4 - "Альба" (Угорщина)

10. Переможець 1 - "Катайя" (Фінляндія)

11. Переможець 8 - "Нижній Новгород" (Росія)

12. Переможець 2 - "Морнар" (Чорногорія)

13. Переможець 7 - "Академік Лукойл" (Болгарія)

14. Переможець 3 - "Клуж" (Румунія)

15. Переможець 5 - "Баккен Беарс" (Данія)

16. Переможець 6 - "БУДІВЕЛЬНИК" (УКРАЇНА)

3 кваліфікаційний раунд

(29 вересня і 2 жовтня)

17. Преможець 16 - "Нантерр" (Франція)

18. Переможець 11 - "Роса Радом" (Польща)

19. Переможець 12 - "Орландіна" (Італія)

20. Переможець 13 - "Ювентус" (Литва)

21. Переможець 10 - "Телеком" (Німеччина)

22. Переможець 15 - "Естудіантес" (Іспанія)

23. Переможець 9 - "Каршіяка" (Туреччина)

24. Переможець 14 - "Брюссель" (Бельгія)

Груповий етап

Група A

переможець 20

переможець 23

"Монако" (Франція)

"Хапоель" (Холон, Ізраїль)

"Мурсія" (Іспанія)

"Єнісей" (Росія)

"Динамо Сассарі" (Італія)

"Ольденбург" (Німеччина)

Група B

переможець 24

переможець 18

"Газіянтеп" (Туреччина)

"Елан Шалон" (Франція)

"Тенеріфе" (Іспанія)

"Нептунас" (Литва)

"Вентспілс" (Латвія)

ПАОК (Греція)

Група C

переможець 22

переможець 19

АЕК (Греція)

"Венеція" (Італія)

"Олімпія" (Словенія)

"Байройт" (Німеччина)

"Банвіт" (Туреччина)

"Страсбург" (Франція)

Група D

переможець 17

переможець 21

"Авеліно" (Італія)

"Бешикташ" (Туреччина)

"Штельмет" (Польща)

"Остенде" (Бельгія)

"Німбурк" (Чехія)

"Аріс" (Греція)

Напередодні "Обозреватель" повідомляв, що збірна України завоювала "бронзу" чемпіонату світу з баскетболу серед ветеранів.

Найкрасивіші дівчата у нас в Instagram!

Читайте всі новини по темі "баскетбольна Ліга чемпіонів" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Новини спорту

Топпублікації

Топблоги