Чемпіон України з поразки стартував у чвертьфіналі єврокубка

1,5 т.

Чемпіон України з баскетболу, южненський "Хімік" з поразки стартував у 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА. У Франції підопічні Олега Юшкіна з рахунком 115:94 поступилися "Шалону" з містечка Шалон-сюр-Сон.

Відносно рівна боротьба йшла тільки перші п'ять хвилин першої чверті. Надалі господарі захопили інціативу в матчі і не віддавали її до кінця зустрічі. Французькі баскетболісти нарощували свою перевагу і в підсумку перемогли з розривом в 21 очко.

Найрезультативнішим у нашій команді став Брендан Фрейзер - 23 очки та 5 передач. 18 пунктів на рахунку Володимира Петрова. По 12 балів набрали Метью Шоу та Олександр Прокопенко.

Читайте: "Хімік" переміг "Кривбас" у битві лідерів чемпіонату України

Другий поєдинок серії до 2-х перемог пройде в Південному, 23 березня. Третя гра - 30 березня у Франції.