"Черкаські Мавпи" вийшли вперед у бронзовій серії чемпіонату України

4,8 т.
'Черкаські Мавпи' вийшли вперед у бронзовій серії чемпіонату України

У четвер, 28 квітня, в третьому матчі бронзової серії Суперліги Фаворит Спорт баскетбольний клуб "Черкаські Мавпи" обіграв "Кривбас". Зустріч у Черкасах завершилася з рахунком 91:82.

Підопічні Максима Міхельсона віддали супернику лише кілька хвилин у першій чверті, коли лідирував "Кривбас". Після цього на паркеті була тільки одна команда. Черкащани впевнено контролювали хід гри протягом всього часу і заслужено перемогли.

Матч за третє місце. Гра №3 (до трьох перемог)

"Черкаські Мавпи" - "Кривбас" 91:82 (31:23, 14:15, 26:20, 20:24)

"Мавпи": Хол (13), Сизов (19+7 підбирань), Антонець, Носков (8), Завадський (14+8 підбирань) - старт; Артамонов (8+7 передач+4 втрати), Мірошниченко, Кобець (13+4 передачі), Давидюк (14), Тищенко, Скапінцев (2).

"Кривбас": Бояркін (18+5 передач), Забірченко, Глєбов (12+4 передачі), Липовцев (12+11 підбирань), Івшин (5) - старт; Щепкін (2), Кондратовець, Дробязко (5), Тихонов (6), Нікітін (6), Ворник (4), Щепкін (10).

Рахунок у серії - 2:1.

Наступну гру "Мавпи" проведуть 29 квітня, в п'ятницю. Початок о 18:30.

Читайте:БК "Динамо" - БК "Хімік": де і за скільки купити в Києві квитки на фінал Суперліги Фаворит Спорт

Нагадаємо, що в першій грі за третє місце черкаські баскетболісти здобули впевнену перемогу, а в другій криворізький клуб узяв реванш, зрівнявши рахунок у серії.