Україна в драматичній битві втратила перемогу на молодіжному Євробаскеті

8,6 т.

У першому матчі другого групового стадії молодіжного Євробаскету-2015 збірна України у драматичній битві програла команді Туреччини. Рахунок зустрічі 62:79 (16:18, 21:16, 12:16, 13:29). Доля поєдинку вирішилася в четвертій чверті. За рахунку 49:40 на нашу користь турки влаштували колосальний пресинг. Турецька збірна накрутила темп, стала активніше боротися за підбір і зробила ривок 2:32, який і приніс їй перемогу.

Найрезультативнішими у нас стали Антон Дзюба (18 очок і 9 підбирань), Олександр Кобець (16 очок) і Олександр Антіпов (7 очок і 15 підбирань). Наступну гру Євробаскету U20 підопічні Володимира Коваля проведуть проти збірної Німеччини 14 липня. Початок о 19:45.

дивіться: Україна - Туреччина - 62-79: відео матчу молодіжного Євробаскету-2015

Нагадаємо, Україна вийшла у другий груповий етап з двома поразками. У Туреччині, навпаки, вже дві перемоги. Нашій збірній для виходу в чвертьфінал необхідно мінімум дві перемоги у матчах з Туреччиною, Німеччиною та Литвою.