/ Баскетбол

"Дніпро" виграв "бронзу" Суперліги Парі-Матч

6.3т Читати матеріал російською

Баскетбольний клуб "Дніпро" на додачу до Кубка України добув бронзові медалі Суперліги Парі-Матч. У "малому" фіналі першості "синьо-біло-блакитні" в п'яти матчах обіграли "Черкаські Мавпи". У вирішальній зустрічі дніпряни на своєму паркеті здобули перемогу - 92:75.

Команди яскраво почали поєдинок у Дніпрі, відповідаючи одне одному результативними атаками. Однак у середині першої чверті господарям вдалося перехопити ініціативу. Вдалі далекі спроби Ревзіна та Мішули дозволили вже на початку наступного 10-хвилинки досягти вражаючих "+20" на табло.

Наставник "Черкаських Мавп" Максим Міхельсон відреагував на цей ривок суперниками тайм-аутами, чім зумів збити натиск "Дніпра". Втім, господарі тримали суперника на комфортної дистанції. Навіть у невдало складається третьої чверті, коли здавалося, що Черкаси ось-ось повернутися в гру, дніпрянам вдалося не допустити цього.

На вирішальну чверть "Мавпи" вийшли з 12-очковим відставанням у рахунку і пішли ва-банк. Однак "Дніпро" впевнено підловив суперника, раз по раз караючи його за невикористані шанси. Коли в другій половині 10-хвилинці гостям вдався розкішний ривок 7:0, наставник дніпрян Денис Журавльов струснув своїх підопічних під час тайм-ауту, і ті довели гру до перемоги.

Таким чином, "Дніпро" після перемоги в Кубку України зумів стати ще й медалістом національного чемпіонату.

"Дніпро" - "Черкаські Мавпи" - 92:75 (24:12, 25:21, 17:21, 26:19)

Як повідомляв "Обозреватель", київський "Будівельник" став чемпіоном України, обігравши южненський "Хімік".

Про спорт і не тільки – в нашому Instagram!

Читайте всі новини по темі "Суперліга" на сайті "OBOZREVATEL".