Україна в божевільному стилі вийшла в 1/4 фіналу Кубка світу з баскетболу 3х3

22,9 т.
збірна України з баскетболу 3х3

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 феноменально достроково вийшла в чвертьфінал Кубка світу, який проходить з 17 по 22 червня у Нанті (Франція).

Наша команда у складі Станіслава Тимофієнка, Олександра Кобця, Дмитра Ліповцева і Максима Закурдаєва в напруженому матчі обіграла збірну Катару. Поєдинок завершився із рахунком 21:20 на користь "жовто-синіх".

Читайте: Український баскетболіст вразив чумовими трюком на Кубку світу: опубліковано відео

Центральний матч ігрового дня у групі С почався з активних проходів Тимофієнка під кільце суперника. Катарців аж ніяк не збентежив подібний натиск українців - завдяки точним кидкам здалеку вони не тільки зрівняли рахунок, а й пішли у відрив.

Липовцев і Кобець також регулярно відповідали важкою артилерією. однак результативність азіатів все ж довгий час залишалася вищою.

За хвилину до кінця Україна програвала 20:16 і Катару було досить зробити один точний кидок. Незважаючи на нерви, наші зробили божевільний камбек і вирвали перемогу в неймовірному стилі. Вирішальний двухочковий після підбору на щиті поклав Кобець.

Таким чином, наша команда точно не опуститься нижче другого місця у групі, яке дає право зіграти у чвертьфіналі.

Нагадаємо, Україна феєрично стартувала на Кубку світу, розгромивши Шрі-Ланку і обігравши Польщу. Нашій команді залишається зіграти в групі з Естонією. Цей матч відбудеться сьогодні о 17:10.