Дурні втрати. Екс-капітан збірної України пояснив поразку від Бельгії

Розігруючий захисник Дмитро Забірченко вважає, що головною причиною, через яку збірна України програла Бельгії і вилетіла з Євробаскету-2015, є втрата концентрації. Про це екс-капітан "синьо-жовтих" розповів "Обозревателю", коментуючи гру своїх партнерів. На думку Дмитра, потрібно було більш уважніше дограти 2-гу чверть.

Читайте: Україна - Бельгія: відео кращих моментів матчу Євробаскету-2015

"Було враження, як і в грі з естонцями. Нам почали забивати, а ми не могли відповісти. Хоча наприкінці "маленьким" складом хлопці змогли скоротити розрив до чотирьох очок.

Коли виграєш +14 за 1,5 хвилини до кінця чверті, а йдеш на перерву з перевагою +4, то важко щось сказати. Треба якось контролювати це все. У першій половині зустрічі виходила гра через Фесенка і в захисті справлялися.

Читайте: Гравець збірної України показав чудеса техніки на чемпіонаті Європи

Але кілька дурних втрат, а потім неспортивний фол необов'язкові. Ну, забили б нам 2 очки - та Бог з ними, це була наша остання атака. А так ще й "трійку" отримали. Дивно те, що в першій половині ми грали один захист, потім поміняли, почали грати зміну і отримали через це дуже багато очок", - сказав Забірченко. Гравець "Будівельника" провів паралель із поєдинком Євробаскету чотирирічної давності - тоді Україна програла Грузії.

Читайте: Капітан збірної України відверто розповів про невдачу команди

Це нагадало мені матч з Грузією у 2011 році. Ми тоді теж вигравали 10-12 очок у першій чверті і потім пішли з +3 на другу половину. Потім сидиш у роздягальні, начебто ведеш у рахунку, але відчуваєш себе пригніченим. Тоді ми програли. Так само може бути і тут.

Можливо, позначився фізичний стан. По-перше, гра була удень, що для нас незвично. Та й на відновлення у нас було на 3 години менше, ніж у Бельгії. Це теж могло відбитися на грі.

Читайте: Російський коментатор у прямому ефірі постібався над гімном України

Нагадаємо, підопічні Євгена Мурзіна виграли на турнірі лише раз - у четвертому турі Збірна України здобула фантастичну перемогу над господарями Євробаскету Латвією.