"Дніпро" втратив сенсаційну перемогу в півфіналі чемпіонату України

2.8т Читати новину російською

Южненський "Хімік" у першій зустрічі 1/2 фіналу чемпіонату України з баскетболу в Суперлізі Парі-Матч обіграв "Дніпро". Зустріч на паркеті ФСК "Олімп" завершилася з рахунком 76:73.

Гра з перших хвилин проходила у впертій боротьбі без особливої ??результативності. Було помітно, що гості більш відповідальніше підготувалися до півфіналу. Чемпіони України грали без іскри в очах і тільки Кевін Лав зрідка розривав оборону гостей точними кидками.

У другій половині гри підопічні Віталія Степанівського перехопили ініціативу і стали поступово скорочувати розрив. У гостей з'явився мандраж у руках, вони збилися на далекі непідготовлені "трюльники", тоді як господарі раз по раз набирали трудові очки.

У підсумку вигравши заключну чверть із рахунком 24:16, "Хімік" не дозволив дніпровській команді зробити сенсацію і перевів гру в овертайм. У додатковій п'ятихвилинці баскетболісти Південного були більш точні, що і дозволило їм святкувати важку перемогу.

Рахунок у півфінальній серії до трьох перемог став 1:0, наступний матч пройде 7 квітня. Початок о 18:00.

"Хімік" - "Дніпро" 76:73 ОТ (10:12, 15:23, 15:13, 24:16, 12:9)

"Хімік": Сміт (16 + 3 перехоплення), Бєліков (4), Конєв (9 + 7 підборів), Антипов (2 + 5 підборів), Лав (22 + 12 підборів + 4 передачі + 2 блок-шоти) - старт ; Рябчук (2 + 4 підбори), Прокопенко, Петров (10 + 7 підборів + 3 блок-шоти), Сидоров (11).

"Дніпро" : Мішула (10 + 3 передачі), Закурдаев (5), Глєбов (3 + 4 підбори), Тимофієнко (23 + 12 підборів), Загреба (7 + 8 підборів) - старт; Вільховецький (0 + 3 підбори), Дзюба (2), Шундель (5), Шевченко, Ревзін (10), Місяць (6).

Зазначимо, що 10 квітня стартує другий півфінал: "Будівельник" - "Черкаські Матчі". Перша битва відбудеться в Києві на майданчику спорткомплексу "Меридіан". Початок о 19:00.

Читайте всі новини по темі "Суперліга" на сайті "Обозреватель".

Підписуйся на "Обозреватель" в Facebook Messenger, щоб бути в курсі головних новин України і світу https://m.me/obozrevatel

Приєднуйтесь до групи "УкрОбоз" на Facebook, читайте свіжі новини!