Кияни на останній секунді втратили перемогу в фіналі чемпіонату України

7,7 т.
Суперліга Парі-Матч

Київський "Будівельник" на останній секунді упустив перемогу в першому фінальному поєдинку чемпіонату України з баскетболу у Суперлізі Парі-Матч. На паркеті столичного Палацу спорту підопічні Володимира Коваля програли южненському "Хіміку" 66:67

Кияни впевнено розпочали гру. Солюючий Дугат раз-по-раз залишав не при справах всю оборону чемпіонів України, поступово нарощуючи перевагу господарів. "Хімік" намагався відповідати дальніми кидками, але 0 із 4 дозволило "Будівельнику" до середини другої чверті вигравати 21:12.

Ближче до великої перерви гості завдяки терплячій і самовідданій грі в захисті стали поступово скорочувати відставання. У третій чверті почалася справжня заруба - не дуже результативна, але насичена єдиноборствами.

Перелом стався за 4 хвилини до кінця основного часу, коли втомлений Дугат кілька разів поспіль необдумано "потягнув ковдру" на себе, змастивши важливі кидки, а "Хімік" двома влучними триочковими зрівняв рахунок. "Будівельник" намагався чинити опір, але за 6 секунд пропустив найважливішу атаку, а у "відповідь" гідно розпорядитися м'ячем не зумів. Рахунок у серії до трьох перемог став 1:0 на користь чемпіонів України.

"Будівельник" - "Хімік" - 66:67 (18:12, 23:19, 15:19 10:17)

" Будівельник ": Філдс (16+5 передач), Дугат (25+5 підбирань), Крутоус (3), Вінтоняк, М. Анісімов (5) - старт; Отверченко (5), Дроздов (2), Луценко, Горбенко (2), Завадський (2), Стефенс (6)

" Хімік ": Джеймі Сміт (13+6 передач), Конєв (12+5 підбирань +2 блок-шота), Бєліков, Павлов (4), Дж. Лав (6) - старт; Прокопенко, Петров (23+6 підбирань +4 передачі), Ковальов, Антипов, Сидоров (2), Рябчук (7)

Читайте: 6 причин, чому ви не маєте права пропустити фінал Суперліги Парі-Матч

Свій наступний поєдинок ці команди проведуть 1 травня. Початок о 15:00.

Як повідомляв "Обозреватель", "Дніпро" здолав "Черкаські Мавпи" у першому матчі бронзової серії Суперліги Парі-Матч.