Українські біатлоністи перемогли на чемпіонаті Європи у змішаній естафеті

924

Українська збірна із біатлону завоювала золото у змішаній естафеті на чемпіонаті Європи в італійському Ріднау, випередивши росіян та норвежців.Українська збірна із біатлону в неділю, 28 січня, здобула перемогу на чемпіонаті Європи у змішаній естафеті в італійському місті Ріднау. У складі української команди виступили Юлія Журавок, Ірина Варвинець, Артем Прима та Дмитро Підручний.

Журавок закінчила перший етап на 13-му місці, Варвинець підняла команду на 5-у позицію після другого етапу. В лідери естафету вивів Артем Прима на третьому етапі. Українські спортсмени випередили на 11,7 секунди росіян і на 33,2 секунди - норвежців.

Це вже друге золото українців на чемпіонаті Європи, раніше Ірина Варвинець виграла золоту медаль в спринті й срібло в гонці переслідування. Таким чином, Україна вийшла на друге загальнокомандне місце за підсумками турніру з активом у два золота і одне срібло.

Наступним стартом у українських біатлоністів будуть Олімпійські ігри, які пройдуть з 9 по 25 лютого в південнокорейському Пхьончхані.